17. ročník – 20. dubna 2014

Konečné pořadí

Poř.St.č. JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
11Kourousis EpaminondasGRE2350Cizinci71,550,540
22FMVlasák LukášCZE2341Tatran Litovel715341,5
33FMSoukup JiříCZE2313Karlovarsky Sachklub Tietz70,546,537
48Toman OndřejCZE2065Tj Sokol Udlice6,5047,538
56Krejčík JiříCZE2154Karlovarsky Sachklub Tietz6046,536,5
65Tichý ŠtěpánCZE2166Karlovarsky Sachklub Tietz604333,5
79Fric PavelCZE2064Karlovarsky Sachklub Tietz5,5043,533,5
817Smrčka JanCZE1922Sk Karlovy Vary5,5037,528,5
934Kasal RadekCZE1611Tj Banik Habartov5043,533,5
1011Bartoníček ZdeněkCZE2005Sk Line5043,533,5
1112Hlaváč RudolfCZE1988Tj Banik Sokolov So5043,533,5
1218Šimandl LiborCZE1908Tj Ostrov5043,533,5
1320Klímek PetrCZE1862Tj Banik Sokolov So504333,5
1428Zmeškal StanislavCZE1714Tj Slovan Jirkov5042,533
1521Mestl MartinCZE1852Sk Caissa Nova Role504031,5
1642Koblasa JosefCZE0503829,5
1744Šimáček MiroslavCZE0503729
1830Šetka VlastimilCZE1708Tj Ostrov5035,528,5
1915Hozda DavidCZE1960Sk Sachy Chlumec4,504435
2026Gruss PetrCZE1752Tj Klasterec Nad Ohri4,503829
2110Leiner RaimundCZE2006Sk Karlovy Vary4,503728,5
2223Košek LubomírCZE1777Sk Karlovy Vary4,5035,527,5
2341Baumann RolandCZE1000Tj Ostrov4,5035,527,5
247Kšána VáclavCZE2096Chess Most405140,5
2522Čabart PavelCZE1808404434,5
2613Hamala MiroslavCZE1981Chess Most404233
2714Randák PavelCZE1968Sk Spartak Chodov403930,5
2824Tomaščín PetrCZE1771Tj Banik Habartov403628
2945Šmíd DanielCZE0403527
3033Žikavský RudolfCZE1647Tj Ostrov4034,526,5
3119Burč ZdenekCZE1868Avzo-Stsc Frantiskovy Lazne3,504635,5
3216Valenta PetrCZE1923Chess Most3,504436
3325Koller MartinCZE1758Sk Spartak Chodov3,5040,531
3432Vyskočil ZdeněkCZE1665Tj Klasterec Nad Ohri3,5036,530
3527Pospíšil AdolfCZE1723Sk Karlovy Vary3,5034,528
3629Peuker FrantišekCZE1710Avzo-Stsc Frantiskovy Lazne3,5034,526
374Vágner TomášCZE2313Chess Most3046,536
3837Husák VasilCZE1542Tj Ostrov3042,533
3938Randák RichardCZE1513Sk Spartak Chodov304132,5
4043Sekerka LuděkCZE03038,530,5
4135Čornyj MilanCZE1598Tj Ostrov3032,526,5
4236Srba StanislavCZE1588Sk Spartak Chodov2,513829,5
4339Beneš JanCZE1100Karlovarsky Sachklub Tietz2,503426
4431Bambousek ZdeněkCZE1667Avzo-Stsc Frantiskovy Lazne203224,5
4540Bambousková MonikaCZE1000Sk Praha-Smichov1030,523

Konečné pořadí na Chess-Results: http://chess-results.com/tnr131644.aspx?lan=5

Fotogalerie

Sponzoři turnaje